Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у своєму відеозверненні сьогодні, 7 грудня, зазначив, що була проведена велика нарада з представниками СБУ для того, аби цей правоохоронний орган проконтролював справедливість вимкнення об’єктів і вимкнення житлових будинків від електромереж.
Крім цього, голова Сумської ОВА закликав економити електроенергію.
– Коли у вас з’являється електрична енергія, не вмикайте всі обігрівачі, електроприлади, пральні машини і так далі. Якщо у вас є бойлер, вмикайте його вночі з 00.00 до 05.00 ранку. Якщо вам необхідно ввімкнути обладнання з великим енергоспоживанням, теж робіть це вночі. Якщо ми всі разом будемо економити електроенергію, споживати її мінімально – це дасть можливість уникнути спеціальних графіків аварійних відключень, графіків аварійних відключень, які не можливо спрогнозувати, – зазначив голова Сумської ОВА.
Також, Дмитро Живицький зауважив, що громадяни, у будинках яких світло будуть вимикати не по графіку, мають звертатись до голів громад та органів місцевого самоврядування.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.