На території областей росії, що межують із Сумскою областю, на відстані близько 120 км від кордону України, дійсно знаходяться російські новобранці. Вони розташовуються у навчальних центрах. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– На який напрям їх перекинуть – поки не зрозуміло. Чи буде це Сумщина? – не факт. На даний момент жодних ударних угрупувань чи додаткового скупчення ворожих військ біля кордонів Сумщини немає, – підкреслив Живицький.
Також голова Сумської ОВА зазначив, що і ми вже геть не ті, що 24 лютого. Ворог не пройде!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.