Влада, Новини, Суспільство

Для Шосткинської громади основним енергоносієм наступної зими будуть дрова

Одне з основних питань на сьогоднішній день для Шосткинської громади – це підготовка до зими, наголосив міський голова Микола Нога. Не зважаючи, що на календарі перший місяць літа, керівникам структурних підрозділів міської ради, установ та організацій поставлена задача запасатися дровами та переходити на альтернативні види опалення.

Максимальна кількість опалення міста та інших населених пунктів громади у цьому році повинна бути переведена на опалення дровами. Дрова – це основний енергоносій, який буде використовуватися наступної зими, – наголосив Микола Нога.

Управління праці та соціального захисту населення розпочали прийом заяв від сімей військовослужбовців, які знаходяться на фронті, на завезення дров, повідомила очільниця установи Антоніна Наймитенко. Вона пояснила, що заяви можна подати в кабінет №1 з 8:00 до 17:15 за адресою: м.Шостка, вул. Свободи, 43/а.

Також прийом таких заяв відбувається у кожному старостинському окрузі. Микола Нога звернувся до старост старостинських округів Шосткинської громади організувати роботу з прийому заяв на дрова від жителів сіл.

Щоб не вийшло, як у минулому році, що окремі сім’ї залишилися без дров. Когось не врахували, когось не знайшли. Час ще є, тому спокійно, виважено треба зайнятися цією справою.

Як стало відомо, медична галузь Шостки готує ще один проєкт по встановленню твердопаливної котельні. По закладам культури Шосткинської громади вже завезено 41% дров необхідних для опалювального сезону, повідомив начальник управління культури та туризму Ігор Фатун.

Коментувати