Навчання в закладах освіти нашої громади завершилось, але триває Національний мультипредметний тест. Про це в ході апаратної наради повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.
Щодо літнього відпочинку школярів, то вона зауважила:
У зв’язку з безпековою ситуацією організувати повноцінне оздоровлення сьогодні неможливо. Проте для школярів у нашій громаді планують організувати одноденний відпочинок в мальовничому куточку Шосткинської громади. Там можна буде і попрацювати на присадибній ділянці, ознайомитися з флорою і фауною нашого регіону, дізнатися про історію рідного краю.
Планують розпочати всі роботи за тиждень-два.
«…Проводяться роботи з облаштування нормальних умов перебування, також розробляються екологічні стежини», – проінформувала Наталія Сергейко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/Десна-1-1024x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.