Наприкінці грудня відбувся Міжнародний двотуровий конкурс-фестиваль талановитих дітей та молоді “Різдвяна симфонія” (Словакія – Україна). У ньому взяла участь учениця фортепіанного відділу Шосткинської дитячої школи мистецтв Юлія Дорошенко. Шосткинка виборола в цьому змаганні І місце. Викладач – Ірина Тарасова.
– Вітаємо Юлію та її викладача! Бажаємо творочого натхнення, успіхів і подальших перемог! – привітав переможницю дмректор Шосткинської ДШМ Юрій Лоза.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.