05 червня в Шосткинському дошкільному навчальному закладі “Теремок”, міським центром “Спорт для всіх”, для вихованців закладу було проведено спортивний захід з пропаганди та формування здорового способу життя в рамках проведення соціального проєкту Президента України «Здорова Україна».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/444935254_2186343998398899_8850298359061746020_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/444894345_2186344005065565_992926859983885494_n.jpg)
Діти з задоволенням брали участь в спортивних естафетах та з захопленням змагалися за перемогу.
Гарні спогади про захід спонукатимуть дітей до фізичної культури у подальшому.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.