Новини, Події

Державному підприємству «Шосткинський завод «Імпульс» виповнилось 173 роки

Сьогодні, 21 липня, Державному підприємству «Шосткинський завод «Імпульс» виповнюється 173 роки. Його засновано в 1848 році як капсульне виробництво, і за свою історію він не змінював профіль своєї діяльності.

Основна спеціалізація заводу – виробництво елементів боєприпасів, піротехнічних засобів і засобів ініціювання вибуху, а також постачання засобів ініціювання видобувним підприємствам для проведення промислових вибухових робіт. Це – єдине в Україні і одне з небагатьох у світі підприємство, яке в замкнутому циклі виробляє засоби ініціювання вибуху.

Завод має власний парк обладнання для виготовлення елементів боєприпасів, в тому числі – високоточних. Понад 100 одиниць сучасного нового обладнання, більша частина з яких – високоточні верстати з ЧПК, забезпечують серійне виготовлення деталей методом механічної обробки (точіння, фрезерування, електроерозійна обробка, шліфування та інше). Завдяки модернізації та оновленню потужностей завод “Імпульс” здатен повністю забезпечувати потреби Міністерства оборони України в засобах ініціювання спеціального призначення. Система менеджменту сертифікована за ISO 9001-2015. Основні види продукції промислового призначення сертифіковані на відповідність Європейським стандартам.

За результатами внутрішньої багатофакторної «тіраж»-оцінки підприємств ДК «Укроборонпром», Державне підприємство «ШЗ”Імпульс” має стратегічне значення, а також високий потенціал розвитку та можливості для створення конкурентних виробів спеціального призначення. Підприємство залучене до процесу трансформації «Укроборонпрому» та увійде до структури майбутньої галузевої бізнес-одиниці, стратегія якої наразі активно розробляється за участю директора ДП «ШЗ”Імпульс” Віталія Федоровича Кайнари. До святкової дати в музеї підприємства відкрито виставку «Згадуючи минуле, порадіємо за сьогодні!», а всім працівникам виплачено грошову винагороду.

Елена Гуща

Коментувати