Сьогодні, 19 березня 2022 року, депутат Шосткинської міської ради Микола Трофимець на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що виходить з фракції політичної партії ОПЗЖ у Шосткинській міській раді.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/274170797_347205227282209_1053190011775135018_n-1024x576.jpg)
“Не хочу, щоб моє ім’я пов’язували з політичною силою, яка асоціюється з країною-агресором, – РФ, яка підступно напала на Україну та бомбить і руйнує українські міста, вбиває мирних жителів. Тому заявляю про вихід з фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Шосткинській міській раді. Однозначно, Україна є і буде незалежною, суверенною, цілісною європейською державою. Зараз важливо робити все заради спільної перемоги над ворогом!
Пишаюся тим, що я – українець! Впевнений, перемога буде за Україною! Слава Україні!
“
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/заява-трофимец-774x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.