Культура, Події

Дві шосткинські мисткині створили неперевершений етно-фото ермітаж (+ фото)

Цікавий проєкт створили творчі особистості Шостки, дві чудові жінки Olga Berlet та Талька Проскурняк сумісно з Шостка Арт центр. Фото ермітаж наших сучасних жінок, які за допомогою магії національного вбрання перевтілюються і приймають образ панянок, які для них самих був невідомий і раптом відкрився.

“Ми з істориком, етнографінею Талька Проскурняк Nataliia Pundor та її неймовірною колекцією зробили дещо цікаве. Окрім історичної цінності, особисто для мене, тут є важлива та жива мета – побачити/показати як змінюється жінка, коли вдягає етнічне вбрання. Результат вражає! Це не просто одяг, це сила: жива, справжня, до якої можна доторкнутися, побачити на власні очі”, – написала Ольга Берлет.

Фотохудожниця зізнається, що сама відчула та побачила у жінок, які одягають хустку та національне вбрання, як спершу реагує їх тіло, змінюється постава, погляд. Жінка починає по іншому рухатися, потім це стає помітно в її настрої, стані. “Магія генетичної пам’яті, чи як воно працює, але працює!”, – наголошує пані Ольга.

Проєкт “розбавили” етно – вінтажними портретами. Як написала Olga Berlet, це теж про перевтілення але по-іншому. “То вже окрема тема та любов до капелюшків. Володарка скарбів @nataliiapundor“, – знайомить нас з прекрасною моделлю у капелюшку фотохудожниця.

Фото Olga Berlet

Коментувати