Цікавий проєкт створили творчі особистості Шостки, дві чудові жінки Olga Berlet та Талька Проскурняк сумісно з Шостка Арт центр. Фото ермітаж наших сучасних жінок, які за допомогою магії національного вбрання перевтілюються і приймають образ панянок, які для них самих був невідомий і раптом відкрився.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434399156_18429596845024170_8712861566001066800_n-819x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434408365_18428723173024170_7722747115349098733_n-818x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434413659_18429774154024170_6105703814436643214_n-818x1024.jpg)
“Ми з істориком, етнографінею Талька Проскурняк Nataliia Pundor та її неймовірною колекцією зробили дещо цікаве. Окрім історичної цінності, особисто для мене, тут є важлива та жива мета – побачити/показати як змінюється жінка, коли вдягає етнічне вбрання. Результат вражає! Це не просто одяг, це сила: жива, справжня, до якої можна доторкнутися, побачити на власні очі”, – написала Ольга Берлет.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434194755_18428723233024170_5559212888171842417_n-1-819x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434495683_18429596830024170_6890653083500433161_n-819x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434497542_18429774121024170_5761445672091663402_n-818x1024.jpg)
Фотохудожниця зізнається, що сама відчула та побачила у жінок, які одягають хустку та національне вбрання, як спершу реагує їх тіло, змінюється постава, погляд. Жінка починає по іншому рухатися, потім це стає помітно в її настрої, стані. “Магія генетичної пам’яті, чи як воно працює, але працює!”, – наголошує пані Ольга.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434996375_18429993358024170_4194864060064880331_n-819x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435926889_18429993373024170_3083051131786471046_n-819x1024.jpg)
Проєкт “розбавили” етно – вінтажними портретами. Як написала Olga Berlet, це теж про перевтілення але по-іншому. “То вже окрема тема та любов до капелюшків. Володарка скарбів @nataliiapundor“, – знайомить нас з прекрасною моделлю у капелюшку фотохудожниця.
Фото Olga Berlet
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.