Вихованці фольклорного ансамблю”Любисток” Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Кarpaty Fest” у рамках проєкту “Країна Майбутнього”, що проходив у Верховині, самому центрі Гуцульщини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441282111_2321725524692011_433066871044152212_n-877x1024.jpg)
На конкурсі “любисточки” виступили дуже яскраво, отримавши високі оцінки журі, оплески,підтримку батьків та глядачів. Представили на конкурс два фольклорних дійства – старовинні “Веснянки” та “Весільні пісні”. І в результаті – два І місця та спеціальний приз поповнив скарбничку нагород колективу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441302754_2321725551358675_1661101689651642458_n-1-1024x619.jpg)
Програма фестивалю була дуже насиченою, різноманітною та пізнавальною. Крім конкурсних, хвилюючих днів, на дітей чекала чудова розважальна програма. Вони вивчали традиції та культуру Гуцульщини, побували у “Музеї вишиванки “у пані Галини , де не тільки ознайомилися з особливостями гуцульської вишиванки,а й мали можливість одягнутися в святковий одяг молодих на гуцульське весілля. Діти відвідали “Копальню бринзи”, де скоштували різні види місцевого сиру.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441333142_2321725811358649_268767241855319353_n-1024x768.jpg)
Також учасники фестивалю піднялися на 720 метрів в гори до музею “У Трембітаря”, де в креативній формі ознайомилися з різними музичними інструментами. Навіть зіграли на трембіті та інших музичних інструментах. А ще відвідали “Музей Гуцульщини”, де у восьми залах зібрані цікаві та історичні факти про цей регіон нашої країни .
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441307816_2321725788025318_1032428432119893959_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441398195_2321725591358671_2230027024593033957_n-1024x1024.jpg)
Особливо вразила дітей поїздка до Буковелю. Вони побачли красу Карпат з висоти. Дітям розповіли багато цікавого про історію цього краю. Організатори фестивалю провели для дітей цікаві квести, ігри, вікторини, майстер-класи , де кожен отримав можливість проявити свої творчі здібності. Крім того, на кожного чекав ще й подарунок.
“Цей фестиваль саме про емоції, подорожі, нові знайомства та неймовірні враження! Це була чудова поїздка, де діти відчули себе частинкою нашої великої родини – дітей України!”, – написала керівник колективу Тетяна Стегайло.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.