Шосткинська гімназія, вже вкотре долучається до благодійності. Цього разу, за ініціативи директорки освітнього закладу Юлії Мороз, було оголошено акцію “Твори Добро”, принагідно до Всесвітнього дня “Дякую!”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/271850171_399559595300299_919191311577291397_n-766x1024.jpg)
До доброї справи долучилась вся гімназійна родина: директор, вчителі, батьки та учні. Декілька днів тривав збір “кошику добра”. Хтось приносив крупи, хтось олію, цукор, концерви, а хтось фрукти та солодощі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/271841348_399559505300308_7935411873746186060_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/271841690_399559518633640_5034015016832283965_n-1024x768.jpg)
– Дякуємо за ваші добрі та відкриті серця. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості й добра! Нехай родинний затишок зігріває кожного з вас й в серці завжди панує Гармонія, Віра, Надія, Любов!, – вказано в дописі на сторінці Шосткинської гімназії у Фейсбук.
Спільними зусиллями були сформовані благодійні пакунки, які гімназисти вручили шосткинським родинам, які потребують підтримки.
– Якщо Вам ми подарували хоч чуточку позитиву й посмішок, то живемо на цьому світі не дарма!, – вневнена велика гімназійна родина.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.