Прикордоння Сумщини постійно страждає від обстрілів військ агресора. У переважній більшості руйнації піддаються не військові об’єкти, а людські помешкання та цивільна інфраструктура. Люди, які там залишилися практично щодня перебувають в стані стресу та тривожності за власну безпеку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440953839_850262603805455_7966860368154903358_n-1024x771.jpg)
30 квітня на місце обстрілів до села Усок, Ямпільскої ОТГ, Шосткинського району для моніторингу події та надання гуманітарної допомоги від UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні виїхали фахівці гуманітарного центра”Пролісок” – Конотоп.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440770531_850262627138786_5469772888301924741_n-1024x771.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440965227_850262600472122_6307502676891166875_n-1024x771.jpg)
Після обстеження було надано допомогу у вигляді будівельних матеріалів для швидкого ремонту житла та непродовольчих товарів першої необхідності 22 домогосподарствам для 44 мешканців .
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440974566_850262583805457_719177837780211440_n-1024x771.jpg)
Водночас соціальний супровід надано 5 особам, а першу психологічну допомогу здійснили для вісьмох чоловік, які перебували в стресовому стані через обстріл.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.