Головне, Події, Суспільство

Громади Сумщини, які потерпають від обстрілів, отримують набори для швидкого відновлення житла

Про це на щотижневій апаратній нараді при голови Сумської ОВА повідомила директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної військової адміністрації Людмила МУСІЯКА, повідомили в ОВА.

За її словами, протягом двох тижнів у результаті ворожих обстрілів пошкоджень зазнали 37 приватних будинків та 5 багатоповерхівок у Сумському, Шосткинському та Охтирському районах.

Мешканці громад, будинки яких постраждали, отримали набори для швидкого відновлення осель від ГО «Проліска», яка працює на території області від УВКБ ООН. Як правило, є потреби у шифері, склопакетах та інших будівельних матеріалах. Що ж до продуктів харчування, то до травня включно Великописарівська, Зноб-Новгородська та Середино-Будська громади отримували продукти довготривалого зберігання від Всесвітньої продовольчої програми, – зазначила Людмила Мусіяка.

У липні від цієї ж гуманітарної місії Головний гуманітарний штаб при Сумській ОВА планує отримати 15 тисяч продуктових наборів для мешканців прикордонних громад, які постійно обстрілюються.

Ми повинні дбати про те, щоби громади, які щодня потерпають від ворожих обстрілів своєчасно отримували все необхідне для захисту та відновлення. Треба забезпечити людям нормальні умови для життя, наскільки це можливо в нинішніх умовах і посилити роботу з відбудови житла, пошкодженого ворогом, – зазначив голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ.

Коментувати