До уваги споживачів!
💡25 грудня по місту Суми та області з 08.00 продовжується дія графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ). Вимкнення відбуваються у режимі +4/-2 години, повідомляє АТ”Сумиобленерго”
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1671953686277.jpg)
До уваги споживачів!
💡25 грудня по місту Суми та області з 08.00 продовжується дія графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ). Вимкнення відбуваються у режимі +4/-2 години, повідомляє АТ”Сумиобленерго”
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.