Новини, Прокуратура, Суспільство

Головному архітектору Сумщини та селищному голові Охтирського району обрано запобіжні заходи – тримання під вартою.

Цю новину повідомила Прокуратура Сумщини. Нагадуємо, обоє затриманих підозрюються в одержанні неправомірної вигоди.

Директора департаменту архітектури та містобудування Сумської ОВА затримали із хабарем – 5000 доларів. За ці кошти він начебто мав виготовити та погодити документи з планування теритрії для ТОВ.

За клопотанням слідчого та прокурора Сумської обласної прокуратури рішенням суду 10 лютого 2024 року начальникові управління Сумської ОВА обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливість звільнення під 211 тис. грн застави.

Селищного голову з Охтирщини затримали на хабарі. Він у змові з посадовцем Сумської районної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру» повідомили директору Товариства з обмеженою відповідальністю про необхідність сплатити 5 тис. доларів США за передачу в приватну власність для промислового користування земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га. Голові селищної ради Охтирського району обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під 211 тис. грн застави.

Голові селищної ради Охтирського району обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під 211 тис. грн застави.

Коментувати