Голова облдержадміністрації Дмитро Живицький під час наради з керівниками телерадіокомпаній закликав журналістів провадити таку інформаційну політику, щоб не лякати жителів Сумщини, не нагнітати, а допомагати їм бути впевненими і відповідальними. Стосується це поточного стану взаємовідносин між Україною та Російською Федерацією. Про що саме говорили губернатор та представники Національної ради з питань телебачення та радіомовлення – дізнавайтеся з сюжету ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.