Враховуючи вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність, голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх призначив 20 стипендій провідним творчим працівникам області на 2024 рік.
Серед стипендіатів -завідувачка Ковтунівським філіалом КЗ «Шосткинський центр культури і дозвілля» Шосткинської міської ради Людмила Клімова.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/272628293_1550765548629560_9186088179324027292_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.