Головне, Події, Суспільство

Голова Сумської ОВА Володимир Артюх відвідав Шостку та район

У кожній громаді Сумщини необхідно облаштувати захисні споруди для укриття 100 відсотків населення. На цьому акцентував увагу голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ, перебуваючи з робочою поїздкою у Шосткинському районі, повідомляє Сумська ОВА.

– Шосткинщина, як і Сумська область в цілому, на сьогодні поки не є лідером у питанні облаштування захисних споруд. Наразі у місті та районі під час повітряної тривоги укритися в сховищі має можливість лише п’ята частина від всієї кількості населення. Цю ситуацію необхідно виправити у найкоротші терміни. Маємо облаштувати захисні споруди для укриття 100% населення. Таке завдання поставив Президент України, є відповідне розпорядження Уряду, і є особиста відповідальність кожного керівника громади за безпеку людей, – зазначив очільник Сумщини.

Володимир Артюх доручив створити чіткий план робіт щодо збільшення кількості захисних споруд у громаді.

Кількість і ємність укриттів має збільшуватись щомісяця. Попри те, що державний бюджет майже повністю орієнтований на оборонні потреби, вділяються кошти і на облаштування укриттів. Кожна копійка має бути ефективно і вчасно використана, бо кожне додаткове укриття – це сотні врятованих життів, – зазначив голова Сумської ОВА.

Також в ході наради з головами громад Шосткинського району обговорювались питання щодо посилення обороноздатності громад, відпрацювання чіткого плану дій у випадку виникнення ситуацій надзвичайного характеру.

Володимир Артюх наголосив на відповідальності керівників громад та підприємств стосовно дотримання безпекових заходів у прикордонній зоні:

– Головне завдання – захист нашого кордону. Моя відповідальність – це  безпека мільйонного населення Сумської області, ваша – безпека кожного мешканця громади, – підкреслив голова ОВА.

Окрім цього під час зустрічі обговорювались нагальні питання щодо реалізації на Шосткинщині програми єВідновлення та підготовки до зими.

– Наша мета сьогодні – це перемога України і відродження Сумщини. Досягти її можна лише згуртувавшись, об’єднавши зусилля, працюючи на совість, – підбив підсумки Володимир Артюх.

Коментувати