Події, Суспільство

Голова Сумської обласної військової адміністрації генерал-лейтенант Володимир Артюх зустрівся з військовослужбовцями, які несуть службу на передових рубежах оборони Сумщини

Під час зустрічі командир ОТУ «Суми» генерал-майор Василь ОСИПЧУК поінформував Володимира АРТЮХА щодо стану справ та положення наших військ. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Володимир Артюх ознайомився умовами життя та несення служби військовослужбовців, які несуть службу на передових позиціях, а також поспілкувався з ними щодо їхніх потреб та проблем, які потребують першочергового вирішення для виконання визначених завдань.

Вислухав думки та пропозиції захисників та запевнив їх, що обласна військова адміністрація зробить все можливе для підтримки військових, які виконують бойові завдання, покращення їх забезпечення та нарощення інженерних захисних споруд в області.

Голова Сумської ОВА звернув увагу на необхідність організації роботи щодо надання постійної допомоги цивільним місцевим жителям в прикордонних селах та селищах, які перебувають під постійними обстрілами та проведення роз’яснювальної роботи серед громадян, які проживають на прикордонні, щодо можливої евакуації в більш безпечні місця.

Також під час зустрічі з командиром ОТУ «Суми» було обговорено загальні питання щодо нарощування військового потенціалу в області, забезпечення військовослужбовців всіма необхідними ресурсами для виконання поставлених завдань та посилення організаційних заходів з ефективної побудови оборони області.

Генерал-лейтенант Володимир Артюх наголосив на повній підтримці військових та побажав їм міцного здоров’я, невичерпної енергії у виконанні завдань з оборони нашої держави від російського агресора.

Коментувати