Новини, Освіта, Проєкти, Суспільство

Гендерно зумовлене насильство: Шосткинська центральна бібліотека провела перший тренінг у рамках проєктів ГО “Дівчата”

10 липня у Шосткинській центральній міській бібліотеці тренерка Галина Москаленко провела перший офлайн тренінг у рамках проєктів громадської організації “Дівчата”.

Метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності учасників та учасниць щодо запобігання домашньому та/або гендерно зумовленому насильству.

Результатом тренінгу стали нові знання, які сприятимуть вищому рівню компетентності у питаннях створення (підсилення) системи раннього виявлення й запобігання випадків домашнього та гендерно зумовленого насильства, а також впевненість та реальні можливості надання соціально-психологічої допомоги.

Бібліотекарі – є носіями знань, тому можуть ламати стереотипи та допомагати в побудові алгоритму дій у випадку, коли виникає ситуація SOS. І важлива роль в цьому належить саме книзі.

У книзі можна віднайти реальні поради, які скоригують дії та допоможуть знайти вихід, – акцентувала Галина Москаленко.

Хвилинки обізнаності в роботі бібліотекарів додадуть розуміння як обрати правильні дії, аби не зашкодити, підібрати правильні слова, вислухати, підтримати та перенаправити людину для отримання фахової допомоги, якщо буде така потреба.

Одразу ж після зустрічі, бібліотекарі почали формувати кейс із книгами, у яких є раціональне по темі сьогоднішньої зустрічі. Книгу Славенки Дракуліч “Ніби мене нема(є)” пані Галина взяла з собою.

Коментувати