Головне, Події, Суспільство

Гвардія наступу на Сумщині: набір в штурмові бригади здійснюватиметься в 6 ЦНАПах області

На Сумщині стартує національна кампанія «Гвардія Наступу». Як повідомив під час брифінгу т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко, Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Тому Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього нашого наступу.

Це не мобілізація. Це набір вмотивованих добровольців», які прагнуть остаточно, раз і на завжди, звільнити територію від ворога», – підкреслив Тарас Савченко.

В Україні є ще досить велика кількість людей, які з різних причин ще не долучилися до сил оборони. У багатьох усі ці місяці накопичилася мотивація, скажемо прямо – лють, спрямована проти кривавих загарбників. Ця рекрутингова кампанія дасть їм можливість особисто взяти участь у наближенні перемоги.

Жителі області, які бажають добровільно долучитися до однієї з 8 штурмових бригад, що формуються, можуть це зробити у центрах надання адміністративних послуг в Сумах, Білопіллі, Ромнах, Шостці, Охтирці та Конотопі. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Як повідомив т.в.о голови Сумської ОВА Тарас Савченко, спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься таким чином: у кожному із визначених ЦНАПів уже знаходяться представники національної поліції, національної гвардії та прикордонників.

Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

Коментувати