Сьогодні Шосткинщина прощалася з земляком, захисником України…ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ АРХІПОВ народився 7 лютого 1971 року, середню освіту здобув у с. Дорошівка Ямпільського району.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/Архіпов-Євгеній-Анатолійович-682x1024.jpg)
Для отримання професійної освіти юнак вступив до Київського профтехучилища за спеціальністю «газоелектрозварник». Строкову службу проходив у м. Донецьк (внутрішні війська).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438058691_122122740002255962_9175910143553686314_n-1-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438078214_122122740314255962_5757453496582062844_n-1024x688.jpg)
Після повернення з армії Євгеній одружився на коханій дівчині Тетяні, через деякий час родина переїхала до Шостки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438160889_122122740008255962_825439104038761932_n-1024x688.jpg)
У 1993 році у подружжя народився син Андрій. Пара Архіпових жила у злагоді та взаємоповазі, виховувало сина. Тривалий час Євгеній працював на місцевому підприємстві «Шостка хімбуд №3» зварником, потім – у будівельній сфері у великих містах.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438088155_122122740032255962_1960291016948631795_n-1024x688.jpg)
За словами рідних, Євгеній Анатолійович був людиною відкритої душі: добрий, товариський, працьовитий. Він завжди намагався допомогти близьким і друзям, підтримати словом і ділом.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438109585_122122740296255962_7891056914236519239_n-1024x688.jpg)
Захоплювався мисливством і рибалкою.З початком повномасштабної російської навали Євгеній пішов до військкомату добровольцем, з весни цього ж року боронив Шосткинщину у складі ТРО.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438101579_122122740014255962_4499259725508778036_n-1024x688.jpg)
У вересні 2022 року чоловік був мобілізований до Нацгвардії, виконував обов’язки стрільця.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438093477_122122739906255962_1741537804968760178_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438170019_122122740038255962_4986525890783747054_n-1024x688.jpg)
У спілкуванні з рідними намагався заспокоїти дорогих людей, на тривожні запитання любив повторювати: «Усе добре».
Разом з родиною мріяв про Перемогу батьківщини і про повернення до дружини та сина…
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438089145_122122740026255962_935436329091751464_n-1024x688.jpg)
У день загибелі воїн спілкувався з родичами як звичайно, але вже через кілька годин відбулося непоправне.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438058899_122122739924255962_4255359739361015140_n-1-1024x688.jpg)
Євгеній Анатолійович Архіпов загинув при захисті Батьківщини та кожного з нас, отримавши комплексні тяжкі поранення, несумісні з життям.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438108316_122122739888255962_3047695256858018154_n-1-1024x688.jpg)
Вічна шана та вічна пам’ять вірному сину України!Молимося за упокій його світлої душі та за підтримку Господом його родини!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.