Війна РФ проти України, Втрата, Суспільство

В Шостці попрощалися з Захисником-добровольцем, який загинув за Україну та кожного з нас

Сьогодні Шосткинщина прощалася з земляком, захисником України…ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ АРХІПОВ народився 7 лютого 1971 року, середню освіту здобув у с. Дорошівка Ямпільського району.

Для отримання професійної освіти юнак вступив до Київського профтехучилища за спеціальністю «газоелектрозварник». Строкову службу проходив у м. Донецьк (внутрішні війська).

Після повернення з армії Євгеній одружився на коханій дівчині Тетяні, через деякий час родина переїхала до Шостки.

У 1993 році у подружжя народився син Андрій. Пара Архіпових жила у злагоді та взаємоповазі, виховувало сина. Тривалий час Євгеній працював на місцевому підприємстві «Шостка хімбуд №3» зварником, потім – у будівельній сфері у великих містах.

За словами рідних, Євгеній Анатолійович був людиною відкритої душі: добрий, товариський, працьовитий. Він завжди намагався допомогти близьким і друзям, підтримати словом і ділом.

Захоплювався мисливством і рибалкою.З початком повномасштабної російської навали Євгеній пішов до військкомату добровольцем, з весни цього ж року боронив Шосткинщину у складі ТРО.

У вересні 2022 року чоловік був мобілізований до Нацгвардії, виконував обов’язки стрільця.

У спілкуванні з рідними намагався заспокоїти дорогих людей, на тривожні запитання любив повторювати: «Усе добре».

Разом з родиною мріяв про Перемогу батьківщини і про повернення до дружини та сина…

У день загибелі воїн спілкувався з родичами як звичайно, але вже через кілька годин відбулося непоправне.

Євгеній Анатолійович Архіпов загинув при захисті Батьківщини та кожного з нас, отримавши комплексні тяжкі поранення, несумісні з життям.

Вічна шана та вічна пам’ять вірному сину України!Молимося за упокій його світлої душі та за підтримку Господом його родини!

Коментувати