Проєкт реалізує місцева громадська організація “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини” у партнерстві з чеською гуманітарною організацією “Людина в біді” за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-26_10-45-35-1024x768.jpg)
-Війна виснажує нас фізично та психічно. У цей непростий час варто підтримувати себе та рідних, а в нашому випадку ще і особливо вразливу категорію з якою ми працюємо – це діти з інвалідністю та їх батьки, – говорить директорка Центру Оксана Кривущенко. –Тому дуже важливо вийти на фазу адаптації, у якій ми діятимемо раціонально, усвідомлено та більш стійко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-26_10-45-36-1024x768.jpg)
З цією метою колектив Шосткинського міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю долучився до участі в програмі «Модель психологічної стресостійкості громад», співпрацюючи з психологинею Центру громадських ініціатив Алісою Клименко.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.