Щоб підвищити рівень обізнаності населення з вимог безпеки життєдіяльності працівники підрозділів ДСНС проводять масштабну та різноформатну роз’яснювальну роботу на території області.
Зокрема, у Шосткинському районі в дистанційному режимі фахівці зустрілися зі студентами та викладачами “Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/444484458_759405736369256_3116456437811486021_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441527299_759405716369258_5235427827158222471_n-1024x768.jpg)
Присутніх ознайомили з основами мінної та пожежної безпеки, у тому числі з вимогами використання обігрівальних та інших побутових приладів. Окремо розглянули питання алгоритму безпечної поведінки під час пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів та оголошенні сигналу про «Повітряну тривогу».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441528147_759405733035923_435444413293862202_n-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/444487352_759405686369261_4536763237422388058_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.