Медицина, Новини

В Україні підвищилася швидкість надання медичних послуг

Сучасні лікарні та діагностичні центри активно впроваджують цифрові сервіси. Спеціалісти й установи зацікавлені в пришвидшенні, покращенні обслуговування пацієнтів. Онлайн-платформа док юа допомагає людям швидко знайти необхідну послугу, а закладам — оптимізувати власну роботу. Додаток чи комп’ютерна версія працюють в реальному часі. Сервіс абсолютно безкоштовний. Це найбільша в країні цифрова медична база працівників і клінік. Зайдіть на сайт, щоби зрозуміти, наскільки зручна онлайн-медицина.

Медичні послуги

Які послуги знайдуться на DOC.UA?

Не важливо, де ви знаходитесь в конкретний час. Все, що необхідно відшукати або отримати пацієнту, розміщено на ресурсі:

  • швидка онлайн-консультація з лікарем, виклик додому;
  • попередній запис до необхідного спеціаліста в потрібній клініці;
  • віддалене отримання лікарського рецепта;
  • вартість послуг;
  • адреси діагностичних центрів, лабораторій;
  • пошук аптек за місцем знаходження;
  • можливість забронювати медикаменти за кращою вартістю. 

Інтерфейс сайту максимально простий. Але якщо у вас виникли питання або ви не можете знайти потрібну інформацію, зверніться до кол-центру doc.ua. Грамотний консультант допоможе записатися на прийом, підкаже, як дістатися до закладу, підготуватися до обстеження. 

Додаткова і корисна інформація на DOC.UA

На платформі завжди є спеціальні пропозиції від партнерів: миттєвий рецепт, професійні поради онлайн, допомога для виходу з інтоксикацій. На головній сторінці знайдуться знижки на спеціалізований чек-ап, комплексне обстеження всієї родини, екстрену допомогу при зубному болю. 

В окремому блозі дуже багато медичних статей з усіх галузей медицини, корисних порад, рейтингів кращих лікарів. 

Завдяки можливості віддалено записатися на консультацію, обрати самостійно час і дату відвідин, зменшилося навантаження для лікарів. Пацієнт не сидить у черзі. Всі процедури відбуваються максимально швидко. Користуйтесь онлайн-медициною від DOC.UA!

Коментувати