Яскраве свято дітвори і грандіозна розважальна програма, насичена конкурсами, квестами та іграми. У день захисту дітей майданчик біля Будинку культури в селі Гамаліівка вирував подіями, які потім отримали від усіх учасників схвальні реакції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447612906_775298321383154_8237002709658664492_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447578074_775298488049804_4050929961330130052_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447634729_775298478049805_6021355481536709969_n-1024x768.jpg)
Квести, де всі прокачали свої знання про Україну і все найкраще. Оригінальні фотозони викликали захоплення і бажання зробити класну світлину, щоб потім поділитися з друзями.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447777331_775298394716480_8967449274580711328_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447642145_775299384716381_3501083222195652566_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447620241_775299371383049_2822883286917100750_n-768x1024.jpg)
Сонячні моменти, радісні емоції намагалася зафільмувати і методист Валентина Макуха. Свято в кольорі миру гамаліївцям та гостям подарували активісти ГО «Оберіг Майбутнього», працівники Будинку культури та креативниця бібліотекарка Ольга Цигикал.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447642142_775298411383145_3779776262615551170_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447775849_775298388049814_9220794051872152430_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447701194_775298514716468_1036503389342966467_n-1024x768.jpg)
Захід відбувся в рамках проєкту «Сучасна молодь – щасливе майбутнє». Проєкт Громадської організації «Оберіг Майбутнього» у трійці найкращих проєктів 2024 року у сфері роботи з дітьми та молоддю, який впроваджується коштом бюджету Шосткинської міської територіальної громади.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.