“Україну я люблю – вишиванку одягну”- під такою назвою в Ображіївській бібліотеці організовано виставку робіт обдарованих та талановитих жінок села Ображіївки та Шосткинської громади.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441583211_2839794009518028_5180589961795997896_n-768x1024.jpg)
Старовинні і сучасні, вишиті гладдю і хрестиком – яких тільки вишивок тут не було!
Бібліотекар привітала присутніх з Всесвітнім день вишиванки – міжнародним святом, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441588380_2839794259518003_5501173964214077845_n-768x1024.jpg)
А ображіївські дівчата з задоволенням вдягли вишиванки та взяли участь у фотосесії.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441573782_2839794076184688_7938804610598394608_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441606091_2839794189518010_5342548512113015263_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.