Напередодні одного з найбільших християнських свят – Великодня, в світлиці села Ображіївка відбувся майстер-клас з розпису писанок. Його провела майстриня Раїса Василівна Левдик, яка вже багато років займається писанкарством.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438774152_2816502725180490_277388214214993060_n-1024x768.jpg)
Раїса Василівна розповіла дівчатам-ученицям Ображіївського НВК про писанки які розписували у давнину, які візерунки і яких кольорів фарби використовували для писанок на Сумщині.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435410486_2816502845180478_766294490815395397_n-1024x768.jpg)
Хтось з дівчат уперше в такий спосіб розписував великодні символи, хтось удосконалював свої вміння.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437055848_2816502765180486_4421030168942894644_n-768x1024.jpg)
Писанки – не лише красивий атрибут свята, це магічні символи наших пращурів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437023185_2816502738513822_8317459565210305334_n-768x1024.jpg)
Виготовляючи своїми руками писанку, ми відчуваємо невидимий зв’язок з минулими поколіннями, проектуємо майбутнє.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.