На території Миронівського старостинського округутривають роботи з благоустрою. Нещодавно причепурили парк біля будинку культури, привели до ладу клумби, посадили квіти.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436816847_1617940635625113_6666126450398472271_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437667287_1617940515625125_6972710189028671175_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436109685_1617940542291789_2090181947527961496_n-768x1024.jpg)
-“Проведено вивезення сміття з кладовищ. Роботи проводяться тимчасово зайнятими на громадських роботах по УЖКГ м.Шостка. Велика подяка СТОВ ” Миронівське” за надання навантажувача. Будь ласка складайте сміття в одному, доступному місті, щоб його можна було завантажити та вивести, – проінформував на офіційній сторінці в Фейсбук староста Миронівки Петро Федорчук.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438094077_1617940878958422_1055615390065738022_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439086816_1621042025311098_3604286239157766413_n-1024x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439200599_1621041978644436_1028412333061689674_n-1024x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.