Віолончелісти Шосткинської ДШМ повернулись з «Весняної Сузукі Майстерні”, яка відбулась в Києві. Нашим учням випала унікальна нагода зіграти в оркестрі, також взяти участь у художніх майстер-класах, заняттях з арт-терапії. Все це повністю занурило дітей в процес творчості.
Про свою поїздку та враження від неї віолончелісти розповіли знімальній групі ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.