Військовий капелан отець Сергій завітав до волонтерського центру “Шостка-Добро” та освятив паски для наших мужніх захисників.
“Нехай яскраве світло Великодня осяє сьогодні всіх, подарує надію, радість і щастя кожному. І нехай душа іскриться вірою, помисли – добром, а серце – любов’ю”, – написали на своїй сторінці Фейсбук волонтери.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440357260_2138205713180632_7281302892528365740_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440582529_2138207459847124_6812713100235845766_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.