“☝️Від сьогодні, приблизно у другій половині дня, на АЗС по вулиці Воронізькій, 68, буде газ (газовози зараз прямують до міста). ⛽️Заправляти авто можна буде без попереднього запису у будь-якому об’ємі за ціною 19 грн./куб.м.! На цій заправці без обмежень за цією ж вартістю газ буде й надалі!
Вирішуємо питання, щодо забезпечення газом і інших АЗС міста. Дякуємо Дмитро Живицький за допомогу!
Разом до перемоги!”,- повідомляє депутат Обласної ради Олексій Романько
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/FB_IMG_1648126440815-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.