Сьогодні, 26 грудня, на 95 році життя перестало битися серце – Надії Юхимівни Рожкової. Сумну новину на сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Шишков, голова ГО «Шосткинська міська організація асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/DSC_3015.jpg)
У роки Другої світової війни Надія Юхимівна була відважною розвідницею легендарного партизанського з’єднання Сидора Ковпака, людиною з великої літери, добрим вчителем та наставником…За життя нагороджена державними нагородами.
Прощання з Надією Рожковою відбудеться в понеділок, 27 грудня о 13.00 біля будинку №11 по вул. Прорізна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/270002411_4635198339899588_944580365056269725_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.