18-20 лютого 2022 року в Шостці відбувся перший відкритий турнір на призи Шосткинської федерації дзюдо серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени із Сум, Тростянця, с. Комиші, Недригайлова, Ромнів, Кролевця, Глухова, Дружби, Шостки, повідомляє КДЮСШ м. Шостка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274242733_1878486735674377_7620272454175521764_n-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273944657_1878485645674486_8247787752393387771_n-1024x683.jpg)
З відкриттям змагань дзюдоїстів привітали вихованки відділення художньої гімнастики Заяць Єлизавета, Павлюк Анна, Харламова Поліна (тренер Юлія Токарева).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274161725_1878486312341086_39208125976329375_n-1024x683.jpg)
Шосткинські спортсмени на змаганнях поповнили скарбничку нагород, показавши гарні результати, зокрема: Михайло Безуглий – І місце, Марія Салуян – ІІІ місце, Ілля Кобец – ІІІ місце, Максим Лушницький -ІІІ місце, Єгор Ворушило – ІІІ місце.
Тренери спортсменів – Олександр Сулім, Єлизавета Гукова.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274010804_1878486589007725_3579212199543620265_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274521352_1878486032341114_2959422970332630408_n-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274305916_1878486795674371_8891364996499005437_n-1024x683.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.