24 жовтня о 15:15 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння житлового будинку по вул. Тичини у м. Шостка. На виклик було направлено черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини, повідомляють в головному управлінні ДСНС Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/10/yej02qyCbaQe7dQDw9jR5YciuR2UUt1ZuULYM3LO.jpg.webp)
На момент прибуття підрозділів ДСНС, вогонь охопив стіни на площі до 2 кв. м, стелю на площі до 12 кв. м та речі домашнього вжитку. Існувала загроза поширення вогню на весь будинок. Через сильне задимлення, вогнеборці працювали в апаратах для захисту органів дихання.
О 15:27 загоряння локалізували, о 15:49 – повністю ліквідували.
За попередніми даними, припустима причина загоряння – коротке замикання електромережі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.