Новини, Поліція, Суспільство

Вчора семеро жителів Сумщини стали жертвами телефонних шахраїв та втратили власні кошти

Вчора до поліції звернулося сім жителів області, які стали жертвами шахраїв, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Заявники повідомляли, що їм з незнайомого номера телефонували невідомі, які називалися працівниками банків та говорили, що на їхні банківські картки здійснюється хакерська атака. Щоб вберегти гроші потрібно було назвати конфіденційну інформацію. Довірливі жителі області розголошували персональні дані і як наслідок втрачали кошти.

Деяким потерпілим надходили повідомлення в мережі Інтернет від нібито знайомих, які просили в борг. Бажаючи допомогти громадяни перераховували гроші, а вже згодом дізнавались, що облікові записи знайомих зламували шахраї.

Також громадянам надходили повідомлення з текстом про можливість виплат соціальної допомоги. Заявники переходили за посиланням та втрачали власні заощадження.

Правоохоронці закликають громадян: нікому та ні за яких обставин не розголошувати свої персональні дані і конфіденційну інформацію про банківські рахунки. Не переходити за невідомими посиланнями, не довіряти стороннім особам, які телефонуючи представляються працівниками банку, у разі виникнення будь-яких питань звертайтесь одразу до фінансової установи.

Коментувати