За повідомленням Головного управління ДСНС України у Сумській області, 14 травня о 20:12 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в с. Гукове, Шосткинського району. На гасіння, подолавши відстань близько 12 км, прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.
Як було встановлено, вогонь охопив господарчу споруду та покрівлю розташованого поруч сусідського житлового будинку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/FB_IMG_1652603180739-1024x572.jpg)
Ускладнювало ситуацію те, що споруда була дерев’яна. Приборкання пожежі потребувало значної кількості, тому автоцистерни довелося дозаправляти на місцевому ставку, розташованому в 500 м від осередку горіння.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/FB_IMG_1652603183602-1024x572.jpg)
О 21:24 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння, запобігши розповсюдженню полум’я з покрівлі безпосередньо на будинок та відвернувши небезпеку від дерев’яного житлового будинку домоволодіння, де знаходився осередок горіння господарчої споруди. Щоб повністю приборкати пожежу довелося розбирати конструкції для виявлення прихованих осередків горіння. О 23:36, використавши близько 18 т води, загоряння остаточно ліквідували.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/FB_IMG_1652603186044-1024x572.jpg)
Всього на гасіння залучалося 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.