Зінаїда Павлівна ЦУПРУНОВА – найповажніший волонтер Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/441020046_2135196586814878_2256313724184944750_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/440941040_2135196136814923_7514707424023693622_n-768x1024.jpg)
Як прогресивна жінка і непересічна особистіь, вона вирішила, що і її 89-й День народження повинен стати незвичайним. Вона зможе допомогти нашим шосткинцям із 13 батальйону 58 бригади, яким так потрібен РЕБ!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/441026086_2135195906814946_2774492040466436165_n-768x1024.jpg)
З усієї України летять подарунки до іменинниці: хто 20, хто – 200, а хтось – 500 гривень… І пані Зінаїда перетворює їх у донат!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/440754695_2135196606814876_1482307466167620619_n-796x1024.jpg)
Своєю діяльністю вона закликала допомогти військовим, і небайдужі люди по-сучасному, по-новому вітають із поважним Днем народження Зінаїду Павлівну й допомагають нашим Захисникам! , -розповідають про волонтерку на Фейсбук-сторінці волонтерського центру “ШОСТКА-ДОБРО”
Не можна не захоплюватися такими людьми!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.