Росіяни використовують українські сюжети про навчання прикордонників для поширення в українському інформпросторі дезінформації про підготовку Силами оборони України наступальних дій із Сумщини на курську область рф, що призведе до посилення бойових дій в Сумській області. Про це інформує Центр протидії дезінформації (ЦПД).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/Disinformation-2.jpg)
Одночасно ворог також поширює інформацію про підготовку рф свого наступу на Сумщині, щоб нібито змусити ЗСУ відтягнути резерви від Куп’янська.
“Це продовження з боку ворога кампанії «пропаганда страху» на прикордонні регіони України. У такий спосіб росіяни намагаються виправдати свої терористичні удари по населених пунктах Сумщини та посіяти паніку серед мешканців, щоб змусити якомога більше цивільних українців виїхати з прикордонних регіонів України”, – ідеться в дописі ЦПД.
Насправді наразі рф не має достатніх резервів для наступу на Сумщині.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.