Війна РФ проти України, Новини, Поліція, Суспільство

Ворог продовжує обстрілювати прикордонне Краснопілля: внаслідок удару КАБами поранено троє місцевих жителя

рф продовжує збройні атаки на прикордонні населені пункти Сумської області. Знову під ворожим вогнем опинилося селище Краснопілля.

Внаслідок удару керованими авіабомбами поранення отримав 58-річний місцевий мешканець. Поліцейські оперативно евакуювали потерпілого з-під обстрілів та передали його медичним працівникам для надання необхідної допомоги.

Окрім того, противник застосував безпілотні літальні апарати. Зафіксовано влучання в цивільний транспортний засіб. Унаслідок атаки поранень зазнали двоє чоловіків — 49-ти та 39-ти років. Правоохоронці оперативно прибули на місце події, надали домедичну допомогу та транспортували постраждалих до медичного закладу.

Поліцейські продовжують документувати наслідки злочинів армії рф та надавати допомогу постраждалим мешканцям. За кожним із фактів розпочаті кримінальні провадження за ст. 438 КК України (воєнні злочини).

Коментувати