Війна РФ проти України, Події, Суспільство

Ворог обстріляв п’ять громад Сумщини: є пошкодження

Вночі і зранку 8 червня ворог здійснив 7 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 19 вибухів. Обстрілів зазнали Миропільська, Миколаївська, Білопільська, Середино-Будська та Новослобідська громади. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Миропільська громада: по території громади росіяни вдарили шахедами. Відбулося влучання одного БпЛА «Shahed» в приміщення школи (виникла пожежа у прибудові до 2-поверхової будівлі школи), ще одного в продуктовий магазин і третього в нежитлове приміщення на території громади.

Миколаївська сільська громада: відбулося влучання БпЛА «Shahed» в ангар та зерносховище агрофірми. Пошкоджено декілька одиниць тракторної техніки.

Протягом минулої доби, 7 червня, росіяни здійснили 17 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 153 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Юнаківська, Миропільська, Хотінська, Шалигинська, Середино-Будська, Есманська, Зноб-Новгородська, Великописарівська громади.

У Середино-Будській громаді внаслідок одного з обстрілів пошкоджено адмінбудівлю сільради, сільську церкву, колишній дитячий садок.

У Хотінській громаді внаслідок обстрілу пошкоджено склади підприємця, вантажівку,а також знищено 4 т пшениці.

Коментувати