Сьогодні рано-вранці російські терористи скоїли черговий злочин проти мирного населення. Ворог завдав, попередньо, ракетний удар по Конотопу. Про це повідомляє Сумська ОВА.
– Внаслідок обстрілу травмовано три людини, пошкоджено багатоквартирний будинок, станцію технічного обслуговування авто. Сталось загорання автомобіля. На місці працюють усі необхідні служби. Інформація уточнюється, – вказано в повідомленні.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у Сумській області, за попередньою інформацією, пошкоджено станцію технічного обслуговування та багатоквартирний житловий будинок. Виникла пожежа автомобіля. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували загоряння.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/3c547f34-0f72-4c8c-a863-5df7f11a8bde-1024x575.jpg)
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України), інформує пресслужба обласної прокуратури.
– За даними слідства, 29 грудня 2023 року зранку, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог здійснив ракетний обстріл м. Конотоп Сумської області. Унаслідок атаки окупантів отримали поранення 65-річний та 39-річний цивільні чоловіки. Пошкоджено приміщення станції техобслуговування, житлові будинки, одна автівка згоріла вщент.Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області, – вказано у повідомленні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/73ff7fd3-2fa4-4590-8eb6-0ff2c49acc7f-1024x758.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/672fd844-ee24-441b-8940-4a5c208a280d-1024x604.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/ddabc7bb-14c9-47ce-9ab8-ea2dac149b5a-1024x510.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/f960ec8c-fed3-4a4b-ab0c-7c1b1f7c21b5-1024x622.jpg)
Джерело фото: прокуратура Сумщини
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.