Сервісні центри МВС Сумщини долучилися до благодійного проєкту “Крила”, направленого на посилення ЗСУ, обороноздатності держави від благодійного фонду “Овес”. Акція проходть під гаслом “Ворогам – кришка!”.
Мета проєкту– збір пластикових кришечок на дрони українського виробництва.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447958791_370241356058265_8896936319556671041_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/448032642_370241366058264_5692092243810125358_n.jpg)
“Здавалось, кришечки – це те, що ми звикли вважати сміттям. Але сьогодення показало, що звичайні кришки можуть врятувати життя”, – ідеться в повідомленні Сервісних центрів МВС в Сумській області.
Проєкт передбачає збір пластикових кришечок від тари для харчових продуктів: пляшок для води, соку, молочних продуктів, соусів тощо. Доєднатися можуть усі бажаючі у сервісному центрі вашого міста.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.