1 червня Україна відзначатиме День Захисту Дітей і з цієї нагоди Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО” оголошує акцію «Подаруй дитині посмішку!», заради того, щоб дитячі обличчя засяяли усмішками!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/443818249_2153135065021030_5976976032800781894_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445181923_2153642948303575_3025530454578165388_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/443837358_2153860908281779_3961598305858709100_n-1.jpg)
Чудові супербокси (ціна одного -100 грн.) вже чекають на вас, любі дорослі та діти! Це чудовий привід побалувати свою дитину подарунком до свята та одночасно допомогти В/Ц у придбанні РЕБів для 58 бригади 13 батальйону та спанбонду для плетіння маскувальних сіток. Долучайтесь! – закликають волонтери.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445198304_2153860984948438_1310450894794549118_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/444155065_2153860928281777_600333346108582034_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.