Благодійність, Новини, Суспільство

Волонтерки “Валькірії Шостки” поділилися приємною новиною про несподівану посилку, яку надіслала незнайома благодійниця

Волонтерки “Валькірії Шостки”, крім того, що плетуть захисні сітки, оголошують збори коштів на потреби ЗСУ, ще й шиють такі необхідні для шпиталів адаптивні труси і піжамні штани для наших поранених бійців.

Вже неодноразово волонтерки зверталися до небайдужих людей за допомогою, щоб придбати тканину для виготовлення адаптивної білизни. І ось сталася приємна та несподівана подія. Як розповідає Люся Бокатова, якось зовсім незнайома дівчина написала їй в соціальну мережу і попросила адресу волонтерського центру.

  • Я написала і забула, бо мені багато хто пише, а потім десь через місяць приходить смс з пошти, що приїхала посилочка. Поїхала на пошту. О, Боже, радості немає меж! Там цілий мішок! Я отримала посилочку і як Санта Клаус зайшла на локацію, – поділилася пані Людмила.

Коли волонтерки розкрили посилку, то побачили гарну і приємну на дотик тканину, якої так бракувало.

  • Військові у шпиталях дуже потребують таких адаптивних трусів на липучках, а їх неможливо придбати, бо жодне виробництво не шиє. Шиють тільки звичайні, – пояснює Людмила Бокатова.
  • Люди, яких ми зовсім не знаємо, але вони знають нас. Ми всі об’єднуємось задля однієї мети, – наголошують “Валькірії Шостки”.

Коментувати