Волонтери Шосткинської іудейської громади Volunteer Community Ukr продовжують творити добро в рамках щорічної міжнародної акції “День Добрих Справ – Твори Добро”. Цього разу вони вирішили облаштувати квітник біля приміщення громади – пофарбували паркан та колеса, висадили квіти.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437989757_3755325164789367_8786789862806055787_n-1024x769.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437965301_3755324528122764_6538071079393585978_n-769x1024.jpg)
А потім вирішли попрацювати задля благоустрою двору сусіднього будинку. Волонтери відремонтовані гойдалки, пофарбовані турники та лавочки, щоб було приємно гратися та відпочивати дітлахам.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438029609_3755324731456077_6730167694883282004_n-1024x769.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438275289_3755325038122713_8974629844053234850_n-769x1024.jpg)
Волонтери та мешканці будинку дякують депутату міської ради Миколі Лифиренку за придбаня фарби та ланцюга для гойдалки. Дні добрих справи волонтери громади планують організовувати і надалі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438030130_3755324438122773_8334045800359487559_n-769x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.