Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО” взяли участь в екологічному челенджі «Збережемо природу разом». Про це написали волонтери і закарбували на світлинах свій трудовий десант на березі Десни, в улюбленому місці відпочинку шосткинців – Білі береги.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436450838_2124362581231612_3431495538707604696_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436589762_2124362464564957_4502251634661463278_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436906359_2124362177898319_8632645254506377761_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437054015_2124362424564961_8909833608544275381_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438119004_2124360267898510_5229207277133364775_n.jpg)
Волонтери написали, що зараз на Білих берегах стало чисто та охайно: “Насолоджуйтесь красою рідного краю та турбуйтесь про довкілля!”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436278880_2124362834564920_70035569294825491_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436350830_2124362237898313_8237037211206362298_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436363718_2124361994565004_4462186943869940667_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436108430_2124362067898330_4055250289277121096_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436209660_2124362597898277_2054043694096396310_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436252821_2124362714564932_1611667119784858689_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436299200_2124362534564950_5973355129217790791_n-2-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436364241_2124362741231596_4360498554999765665_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436410877_2124362114564992_6857109105497314907_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.