Волонтерство, Здоров'я, Новини, Суспільство

Волонтери Червоного Хреста відвідали своїх підопічних у Шосткинській громаді

Команда проєкту «Догляд вдома» відвідала 33 підопічних, які проживають у місті Шостка та селах Ображіївка, Ковтунове й Богданка.

Мета візитів – моніторинг якості надання соціальних та побутово-гігієнічних послуг соціальними помічниками, а також аналіз умов роботи та вивчення потреб і побажань учасників програми.

Такі візити команда проєкту здійснює регулярно для отримання зворотнього звʼязку. Відповідно до запитів і медичних показань – проводиться оптимізація графіків і частоти відвідувань, надається допомога засобами реабілітації й догляду.

Напрям «Догляд вдома» — це допомога по домогосподарству, надання гігієнічних послуг, психосоціальна підтримка та інші послуги самотнім людям. Її здійснюють соціальні помічники Українського Червоного Хреста. На Сумщині програма «Догляд вдома» діє з грудня 2022 року.

В рамках цього проєкту в області вже 334 людей отримують соціальну допомогу від 60 соціальних помічників Сумської обласної організації Українського Червоного Хреста. Територія охоплення – 40 населених пунктів у різних районах області.

Програма «Догляд вдома» реалізується на Сумщині за підтримки Шведського Червоного Хреста.

Коментувати