Волонтери центру “Шостка – Добро” впевнені, що пісня, навіть у найскрутніший час, лікує душу. Це один з інструментів, який варто застосовувати для покращення психоемоційного стану.
“Можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для пісень. Але, насправді, часто саме пісні вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух. А українці – одна із найспівочіших націй у світі”, – йдеться у дописі Волонтерського центру “Шостка – Добро”.
Співає й акомпанує Євген Кротов, волонтер центру «Шостка-Добро».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.