Восьмий автомобіль передали волонтери центру “Шостка-Добро” військовослужбовцям 153 Об’єднаного батальйону ТрО. Загалом, це вже 12-те авто від волонтерів “Шостка-Добро” нашим захисникам.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/Мікроавтобус-768x1024.jpg)
Допомога волонтерів не припиняється ні на мить. Для наших захисників вони постійно закупають й передають старлінки, тепловізори, генератори, необхідні речі, медикаменти, продукти тощо, наголосила координаторка волонтерського центру Світлана Суптельна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436944766_2123136838020853_5878306086033932617_n-2-1024x824.jpg)
Як розповіла пані Світлана, до волонтерського центру надійшов запит командира на конкретний тип мікроавтобусу: “Ми його довго шукали і, дякуючи нашим друзям з Голандії та Польщі – придбали”.
Волонтери подякували всім, хто долучився до збору коштів для придбання автівки нашим захисникам. Вони говорять, що збір був непростий, прийшлося цілий тиждень накопичувати необхідну суму.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437053225_2123136554687548_5657128057881879116_n-3-1024x762.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437081328_2123136258020911_7464363133806508067_n-1-1024x754.jpg)
І ось нарешті – довогоочікуваний процес передачі автівки настав. Світлана Суптельна передала військовим всі необхідні документи на мікроавтобус зі словами: “Нехай слугує вам, хлопці, якомога довше!”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436509395_2123136731354197_8049202763698201270_n-1-1024x576.jpg)
За традицією, авто загрузили посилками з маскувальними сітками, продуктами харчування, миючими засобами та засобами гігієни, дронами від міської ветеранської організації, які поїхалим разом з мікроавтобусом на бойові позиції наших захисників.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.